درباره ما

وبلاگ

0935-856-5698

آموزش ساخت تصاویر ۳۶۰ درجه در وردپرس

لایک مطالب وردپرس یکی از بهترین راه‌هایی است که در مرحله دوم بعد از بخش نظرات وردپرس میتونه به عنوان یکی از راهکارهایی که با استفاده از اون بدونید کاربران چه بازخوردی برای مطالب شما دارند را به دست بیاورید. حتما در بسیاری از سایت‌ها مشاهده کردید که در انتهای نوشته دکمه‌هایی برای پسندیدن مطالب در وردپرس تعبیه شده که اگر کاربری از یک نوشته خوشش اومد بتونه با اعلام رضایتمندی نویسنده و مدیر اون سایت را از اینکه نوشته براش مفید بوده مطلع کند. اما در این آموزش قصد دارم تا به معرفی یک افزونه متفاوتی در زمنه لایک مطالب وردپرس بپردازم که با استفاده از اون میتونید احساس مخاطب را نسبت به نوشته هم به دست بیاورید. این نوع لایک کردن نوشته در وردپرس قابلیتی بود که برای اولین بار از سوی فیسبوک معرفی شده و بیش از دو سالی ایت که ازش استفاده میشه.

در این آموزش از پایگاه دانش میزبان‌فا قصد دارم به معرفی افزونه لایک مطالب وردپرس بپردازم که با استفاده از اون میتونید به سبک فیسبوک احساس کاربران به نوشته را هم به دست بیاورید. این احساسات میتونه در قالب غمگین، شاد، دوست داشتنی، تعجب، عصبانیت و… باشد. پس اگر قصد دارید تا قابلیت لایک مطالب در وردپرس را به سبک جدیدی ایجاد کنید تا انتها با ما همراه باشید.

آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

افزونه لایک مطالب وردپرس که قد معرفی اونو دارم با نام DW Reactions در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون تونسته تا بیش از 2.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر به ایجاد امکان لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس خواهید بود.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Reactions در بخش تنظیمات وردپرس از پیشخوان سایتتون اضافه خواهد شد، روی این منو کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه جهت سفارشی سازی لایک مطالب در وردپرس هدایت شوید.

 

 

Show reactions button: با فعال کردن این گزینه امکان لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس فعال شده و دکمه‌های لایک به صورت احساسی در نوشته‌ها فعال خوهند شد.

Show reactions count: با فعال کردن این گزینه شمارنده لایک برای هر یک از دکمه‌ها اضافه شده و تعداد کسانی که یک نوشته را با احساسات گوناگون پسندیده‌اند یا نپسندیده باشند نمایش داده خواهد شد.

Users must be registered and logged in to add reaction: با فعال کردن این گزینه فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده و وارد شده باشند قادر هستند تا مطالب را لایک کنند. اگر قصد دارید تا هر کاربری قادر به لایک مطالب در وردپرس باشه کافیه این گزینه را غیرفعال کنید.

Show the reactions button above the post content: با فعال کردن این گزینه دکمه‌های لایک مطالب وردپرس در بالای نوشته نمایش داده خواهند شد.

Show the reactions button below the post content: با فعال کردن این گزینه دکمه‌های لایک مطالب وردپرس در انتهای نوشته نمایش داده خواهند شد.

Pages: از این بخش میتونید تا صفحات مورد نظر برای نمایش دکمه پسندیدن مطالب وردپرس به سبک فیسبوک را در صفحاتی مثل صفحه اصلی، صفحه آرشیو نوشته‌ها در وردپرس، صفحه نوشته و صفحه برگه فعال یا غیرفعال کنید.

 

 

در نهایت تنظیمات را ذخیره کرده و یه صفحه یکی از مطالب خودتون مراجعه کنید، مشابه تصویر خواهید دید که دکمه لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک مشابه تصویر زیر در نوشته افزوده شده و کاربران قادر به پسندیدن و نپسندیدن نظرات به صورت احساسی در وردپرس خواهند بود.

 

 

سامانه پشتیبانی نگاه