درباره ما

وبلاگ

0935-856-5698

آموزش صداگذاری بر روی تصاویر وردپرس

صداگذاری بر روی تصاویر وردپرس میتونه ایده جالبی باشه تا با استفاده از این ویژگی بتونید تا در مناسبت‌های مختلف با ایجاد یک صفحه که شامل تصاویر گوناگونی باشه و سپس با صداگذاری که روی هر عکسی انجام میدین به صورت داستان اقدام به معرفی محصولات و یا حتی خدماتی که انجام میدین بکنید و بازاریابی به این شیوه نوین را در دست بگیرید. به این ترتیب شما قادر هستید تا برای هر نوشته‌ای که در وبسایت خودتون منتشر می‌کنید با ترکیبی از متن، تصویر و صوت اقدام به بازاریابی کنید به این صورت که کاربر علاوه بر اینکه با متن میتونه محتوای شما رو مشاهده کنه با استفاده از قابلیت پخش صوتی داستان و استفاده از تصاویر به حالت انیمیشن‌وار هم قادر هست تا محتوای داستان را مشاهده و گوش بده.

در این مقاله ما  قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای برای صداگذاری بر روی تصاویر وردپرس و نمایش صوتی تصاویر وردپرس بپردازم که با استفاده از اون می‌تونید همین قابلیت را در وردپرس پیاده‌سازی کرده ودر حالت خیلی کلی نسبت به ایجاد داستان‌های صوتی در سایت خودتون اقدام کنید. پس اگر شما هم به دنبال این هستید تا با چنین ایده‌ای بازاریابی محتوایی داشته باشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش صداگذاری بر روی تصاویر وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی اونو دارم با عنوان Audio Story Images در مخرن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون تونسته تا بیش از 400 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا به تصاویر استفاده شده در نوشته‌های خود فایل صوتی با فرمت mp۳. اضافه کنید تا همراه با تصویر مورد نظر پخش شود.

 

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به مسیر رسانه وردپرس خودتون مراجعه کرده و سپس حالت نمایش فایل‌هایی که در کتابخانه وردپرس آپلود کردید را روی حالت لیستی بزارید و بعد برای تصویری که قصد دارید تا فایل صوتی به آن اضافه کنید را انتخاب کرده و از ستون جدیدی که با عنوان Audio Story به این قسمت اضافه شده روی دکمه Attach کلیک کنید تا فایل صوتی با فرمت mp۳. را به آن اضافه کنید.

 

 

بعد از اینکه روی این دکمه کلیک کردید پنجره‌ای مطابق تصویر زیر براتون باز میشه که با استفاده از اون میتونید تا فایل صوتی که قبلا در رسانه وردپرس اضافه کردید را برای این تصویر انتخاب کنید. دقت داشته باشید که فایل اضافه شده حتما باید با فرمت mp3. باشه، بنابراین اگر فایل شما فرمت دیگه‌ای داره ابتدا اونو به فرمت mp3. تبدیل کنید و سپس در سایت آپلود کنید.

 

 

پس از انتخاب فایل صوتی بر روی دکمه Select کلیک کنید تا فایل صوتی ضمیمه فایل تصویری شده و حال به صفحه افزودن و یا ویرایش نوشته مراجعه کنید تا در صفحه‌ای که قصد دارید تصویر به همراه صوت نمایش داده بشه هدایت شده و با کلیک بر روی دکمه افزودن پرونده چندرسانه‌ای فایل تصویری که آهنگ خود را ضمیمه آن کرده‌اید را انتخاب کرده و به نوشته اضافه کنید.

 

 

حالا بعد از انتخاب تصویر و افزودن اون به نوشته شما و انتشار نوشته مشابه تصویر خواهید دید که یک آیکون صوتی در گوشه سمت چپ تصویر اضافه شده است که با کلیک بر روی آن فایل صوتی شروع به پخش خواهد کرد.

 

 

سامانه پشتیبانی نگاه